Informatie voor de deelnemers:
Let op! Cap en bodyprotector verplicht !!! Ook in de inrijbaan is de cap verplicht!
Er zal gereden worden naar KNHS regelement
Verkennen kan vanaf 8.30 uur zondagochtend.
Secretariaat bevindt zich in de kantine van de Zuidstroom

Tijd    Naam                           Rubriek
10.00 Reno ten Hoeve         jeugd
Corné Hopman          epa
Veerle Boomgaard    dpo
Jeanine Jorna              epa
Lelia van der Wal       epa
10.30 Gerrit Meulenaar       epa
Rosanne Niesing        epa
Willem Streekstra       epa
Marijke Meeuwissen  epa
Anouska de Vries        epa
11.00 Frans Zeinstra              epa
Henk Bos                      epa
Gerrit Jongschaap       epa
Johannes Strootman  epa
Paskal de Graaf           epa
11.30 Anouk Versluis             jeugd
Isabelle Ruardy           jeugd
Reno ten Hoeve          jeugd

11.45 Finale EPA
PAUZE + verkennen

12.45 Jan Vendrig                      epo
Petra Hoeksema            epo
Joke Humalda                 epo
Manouk Boer                  epo
Daphne Oosterveld        epo
13.15 Henriette v/d Heide        epo
Sietske Flobbe                 epo
Greetje Hamberg-Rieks epo
Jan Kamps                        epo
Femmy Ruardy                epo
13.45 Martin Giezen                  epo
Laura Giesen                   epo
Anieke Dekker                 epo
Henry Borg                      epo
Wimke Berends               epo
14.15 Danielle Ditters                epo
Reane Tolner                   epo
Petra Hoeksema             epo
Jack Pulles                        epo
Ester Heldens                 epo
14.45 Rick Lagemaat                epo
Monique v. Lent             epo
Lolkje Riemersma          epo

15.00 PAUZE + verkennen
Finale EPO

15.30 Grietje Venema               dpo
Melanie Dekker               tpo
Herman Boeve                dpo
Nathalie Ruardy              dpo
Marian Bosma                 dpo
16.00 Joris Wouda                      dpo
Tetske Douma                 dpo
Gert Jan Dekker               dpo
Britt Ballast                       dpo
Sjoerd Venema                dpo
16.30 Gerrit Riemersma            dpo
Ties Tolner                        dpo
Jorn Kuipers                      tpo
Arjen Brouwer                  4po
Roelf Lamein                     4po
17.00 Jan Dijk                               dpa
Siemen Mulder                 dpa
Joop Nijmeijer                   dpa

Finale DPO