Voorlopige startlijst Dressuur / vaardigheid MV Noordwolde in Vinkega 15-7-2018
Graag controleren of u goed staat ingedeeld bij de juiste klasse vaardigheid. Voor vragen en opmerkingen graag emailen naar menkaampe@live.nl
Ring 1
9.40 Petra Hoeksema Bob v. Nieuwenhuis Z 1-po 62
9.50 Anneke Boers Sanna hobby B 1-po 54
10.00 Hermien Everaarts Hans B 1-po 54
10.10 Veerle Boomgaard Chakothay, Firecracker B 2-po 54
10.20 Diana Wiersma – Haagsma Luna B 1-po 54
10.30 Esther Broerse – van der Velde Shania van de Tukker B 1-pa 54
10.40 Elbrig Steyn Splash B 1-po 54
10.50 Nynke Veldhuis – Hilarides Arana B 1-pa 54
11.00 Gini Oosterhof Stefan B 1-po 54
11.10 Roelanda Dijkstra – Danker Engva B 1-po 54
11.20 Chrisley Kroeze Valrosa L 1-pa 56
11.30 Angela Prins Mr. Ed L 1-po 56
11.40 Jeanet Wijma Black Pearl L 1-pa 56
11.50 Martje Witvoet Jupiter L 1-po 56
12.00 pauze
13.00 Ivonne Bakker Eros L 1-po 56
13.10 Oene Bosma Frouk fan ’t Alddjip L 1-pa 56
13.20 Alberta Rusken Wieja L 1-pa 56
13.30 Marleen Van Eijk – Deelen Oakland Lucky Star L 1-po 56
13.40 Hilda Kuiken Berber M.Z. L 1-pa 56
13.50 Joke Humalda Sanghorst Alexia L 1-po 56
14.00 Tetske Douma Weidehoek’s Esli, Boris L 2-po 56
14.10 Sake Bosma Makkie, Mikkie L 2-po 56
14.20 Arie Bouwman Kaay van de Oostwal M 1-pa 58
14.30 Gerrit Aardema Gea fan e Skans M 1-pa 58
14.40 Peter Smith Ommar M 1-pa 58
14.50 Grietje Algra Gea Fan Algrastate Z 1-pa 62
15.00 Manouk Boer Flemingh Z 1-po 62
15.10 Geeske Royinga Edje Z 1-pa 62
15.20 Ilse Hornstra Duffelt’s Max ZZ 1-po 66
15.30 Eelko Van der Heide Wodka ZZ 1-pa 66
15.40 John De Wilde Nicole, Emy ZZ t-po 68

 

ring 2
9.50 Gerrit Jongschaap Ferano hobby L 1-pa 56
10.00 Anneke Boers Sanna hobby B 1-po 55
10.10 Hermien Everaarts Hans B 1-po 55
10.20 Veerle Boomgaard Chakothay, Firecracker B 2-po 55
10.30 Diana Wiersma – Haagsma Luna B 1-po 55
10.40 Esther Broerse – van der Velde Shania van de Tukker B 1-pa 55
10.50 Elbrig Steyn Splash B 1-po 55
11.00 Nynke Veldhuis – Hilarides Arana B 1-pa 55
11.10 Gini Oosterhof Stefan B 1-po 55
11.20 Roelanda Dijkstra – Danker Engva B 1-po 55
11.30 Chrisley Kroeze Valrosa L 1-pa 57
11.40 Angela Prins Mr. Ed L 1-po 57
11.50 Jeanet Wijma Black Pearl L 1-pa 57
12.00 Petra Hoeksema Torenhoeve’s Matcho M 1-po 59
12.10 pauze
13.10 Ivonne Bakker Eros L 1-po 57
13.20 Oene Bosma Frouk fan ’t Alddjip L 1-pa 57
13.30 Alberta Rusken Wieja L 1-pa 57
13.40 Marleen Van Eijk – Deelen Oakland Lucky Star L 1-po 57
13.50 Hilda Kuiken Berber M.Z. L 1-pa 57
14.00 Joke Humalda Sanghorst Alexia L 1-po 57
14.10 Tetske Douma Weidehoek’s Esli, Boris L 2-po 57
14.20 Sake Bosma Makkie, Mikkie L 2-po 57
14.30 Arie Bouwman Kaay van de Oostwal M 1-pa 59
14.40 Gerrit Aardema Gea fan e Skans M 1-pa 59
14.50 Peter Smith Ommar M 1-pa 59
15.00 Grietje Algra Gea Fan Algrastate Z 1-pa 63
15.10 Manouk Boer Flemingh Z 1-po 63
15.20 Geeske Royinga Edje Z 1-pa 63
15.30 Ilse Hornstra Duffelt’s Max ZZ 1-po 67
15.40 Eelko Van der Heide Wodka ZZ 1-pa 67
15.50 John De Wilde Nicole, Emy ZZ t-po 69

 

Vaardigheid
Starten is op volgorde van aanmelding
aantal proeven
Anneke Boers Sanna hobby 1-po 1
Gerrit Jongschaap Beauty hobby 1-pa 1
Joke Humalda Sanghorst Alexia L 1-po 1
Ilse Hornstra Duffelt’s Max ZZ 1-po 2
Manouk Boer Flemingh Z 1-po 2
Ivonne Bakker Eros L 1-po 2
Han Bennink Kelly M 1-po 2
Petra Hoeksema Bob v. Nieuwenhuis Z 1-po 1
Petra Hoeksema Torenhoeve’s Matcho M 1-po 1
Marleen Van Eijk – Deelen Oakland Lucky Star L 1-po 1
Erwin Koopmans Niko L 1-po 2
Margreet Van der Meijde Spotty L 1-po 2
Martje Witvoet Jupiter M 1-po 2
Chrisley Kroeze Valrosa L 1-pa 2
Gonne Dijkstra Angelina E M 1-pa 2
Grietje Algra Gea Fan Algrastate M 1-pa 2
Oene Bosma Frouk fan ’t Alddjip L 1-pa 1
Esther Broerse – van der Velde Shania van de Tukker L 1-pa 2
Veerle Boomgaard Chakothay, Firecracker L 2-po 2
Tetske Douma Weidehoek’s Esli, Boris L 2-po 1
Sake Bosma Makkie, Mikkie M 2-po 1
Angela Prins Mr. Ed M s-po 2
Jolanda Verhoeven Beertje L s-po 2
Han Bennink Grace M s-po 2